Merkinės piramidė

Įprasti komentarai: 21

 1. labai nuostabu,ačiū kad turit supratimą ir gražiai papuošėt šį Lietuvos kampelį.
  Kažin koks debilas , ne tik debilas iš vyriausybės gali to nematyti.
  buvau pas jus ir piraidėje-nuostabu,nuostabu.
  jautiesi kaip pabuvęs šventovėje.
  gražu, nuostabu .Įkūrėjams stiprybės, sveikatos.

 2. Mieli žmonės,

  Česukų kaime yra pastatyta Šventovė, kurioje veikia Dievas Šventoji Dvasia. Gerbkime ir branginkime tą Viešpaties dovaną mums… Labai prašau gerai pagalvoti, kokiais žodžiais išreiškiate savo emocijas… Dėkoju.

 3. Tai nuostabi ir žodžiais nenusakoma vieta, būtinai kada reikės nuvažiuoti aplankyti ir pasisemti jėgų ir dvasios ramybės. Nuoširdžiausia padėka šito gražaus statinio įkūrėjams ir šeimininkams.

 4. Kai žmogus kalbasi su Dievu – tai vadinama religingumu. Kai Dievas ima šnekėtis su žmogum – tai jau vadinama šizofrenija. Tai to vaikinuko atvejis – antrasis…
  Stebuklai vyksta ne dėl kažkokios piramidės ar Dievo apsireiškimų, o dėl stipraus žmonių tikėjimo, kad tai jiems padės. Kadangi tikėjimas yra grupinis – poveikis stipresnis. Pasidomėkite bioenergetika.
  Jei žmogus tikrai labai stipriai tikės, kad pvz pasveiks nuo žėžio suvalgęs kilogramą bananų – tai suvalgęs tuos bananus ir pasveiks.
  Žmonės patyks kaip stebuklai ir turi didelių galių – tik nemoka jų panaudoti, o jei netyčia pavyksta – priskiria tai Dievo apraiškoms…

 5. nenustabu, kad tokios mintys pas bedievius skeptikus gal ir ateistus Tokie žmogučiai visuomet nori atimti tikėjimą iš kitų , ko patiems trūksta.Sovietai tai labai gerai parodė ką gali padaryti tokie žmogučiai.

 6. Kada DIEVAS tarė žodį Mozei, tai TIESA, kurią žydai paskleidė po pasaulį.
  O kai DIEVAS prakalbino Povilą – lietuvį, tai jau absurdas. Gal kaip tik DIEVAS nusisuko nuo anos tautos ir per LIETUVĮ nori paskleisti SEKANČIĄ ŽINIĄ pasauliui?

 7. Tikiu, kad piramidė yra DIEVO valia, privalu DIEVO valią gerbti. Aplankykite,pajausite. Puiku, nuostabu. Pagarba žmonėms įgyvendinusiems šią DIEVO valią ir mums visiems dovaną. AČIŪ JUMS.

 8. Nuostabi vieta pasikrauti jegu ir atgauti ramybe tiesiog nenusakomai nuostabi aplinka ir visa tai kas jus supa bunant ten supper;-) Labai pailsejom ten apsilanke, butinai dar atvaziuosime…AČIŪ JUMS šio statinio kūrėjams ir puoseletojams tokio nuostabaus kampelio.
  O TIKEJIMAS- TAI TIKRAI DARO STEBŪKLUS( čia skeptikams)

 9. nuostabi vieta,būtinai reikia pabūti ir pajusti visą tą neapsakomai malonų jausmą.Ačiū AUKŠČIAUSIAJAM ,kad pasirinko šį labai gražų Lietuvos kampelį ir piramidės įkurėjams ir puoselėtojams.

 10. As labai labai noriu atvaziuoti,dar nebuvau.As esu toli,bet gal pavyks pavasariop atvaziuoti i Lietuva,tai ateisiu.Jau dabar apie tai svajoju ir mintys nepalieka.Dievo palaimos visiems.

 11. labai aciu uz sventa vieta ten vyksta stebuklai man pakeite gyvenima aciu povilui ir jo mamai te laimina dievas visus

 12. Aš esu iš Kauno. Gal kas iš kauniečių ketina važiuoti aplankyti tos piramidės?

 13. Visada jučiu pagarbą kūrėjams ir niekada – griovėjams ir nežinau kodėl. Gal jūs žinote?

 14. Buvau 2 kartus. Po 3m. pertraukos ruošiuosi 3 kartui. 2012 metai – padėkos už VISKĄ metai. Ir už piramidę Lietuvoje, ir už tuos, kurie netiki, ir už tuos, kurie ją myli. Važiuoju, kad padėkočiau už tai ką gausiu ir už tai, ko neteksiu… Juk mes gauname tik tai, ko esame verti.

 15. Esu sužavėta , pabuvojus piramidėje.Ačiū įkūrėjams.

 16. gaila tokiu…. ir dar varda Marija idejo…..

 17. Ačiū įkūrėjams,dar nebuvau,bet vasario trylikta d. žadu aplankyti.

 18. Brangieji tikintieji, ar tik ne jus Dievo sunu nukryziavot? teskite toliau savo sekmingus darbus. Dievas su jumis.
  Mylekite zmones.
  Stiprybes visiems savo darbuose.

 19. Teko čia pabuvoti du kartus ir tikiuosi, dar teks daugiau.Tikiu ir žinau, kad čia yra šventovė ir visų gerbtina vieta.Čia vyksta abipusis ryšys tarp žmogaus ir Dievo.Kai važiuojame į svečius pas savo artimus mylinčius žmones, neiname į namus purvinom kojom.Tai panašiai ir čia- turime apsivalyti nuo visokių negerų dalykų. Dvasine prasme, žinoma.
  Vieta čia nepaprasto grožio, reikia kiekvienam čia pabuvoti.Aš tikrai čia pasisėmiau dvasinių jėgų, stiprybės. Ir dar- nepaprastos ramybės… Ačiū visiems, kas prisideda prie šios šventovės išlaikymo.Dievas su JUMIS…

 20. Labai rami sventa vieta ir galima pailseti ir pabuti ramios busenoje tai tikrai gera vieta poilsiui aciu kad atradote ramybes namus.verta aplankyti tikrai atsipalaiduoti nuo visu blogybiu labai dekoju ikurejams.

 21. siandien lankiausi sitoje vietoje..paliko labai dideli ispudi..manau cia pas zmogus vaziuodamas turi zinoti ko vaziuoja..ten ne siaip paziureti, o pabuti su savim..man labai patiko ir tikrai dar ten sugrisiu. Aciu uz tokia galimybe..