Naujoji Vilnia

15/01/2018

Vilniaus (Naujosios Vilnios) Šv. Kazimiero bažnyčia. stovi Vilniaus rytinėje dalyje, Naujojoje Vilnioje. Mišios vyksta lenkų ir lietuvių kalbomis. Pastatyta 1542 metais.

Tegalalang ryžių terasos įsikūrusios centrinėje Balio salos dalyje kiek į šiaurės vakarus nuo Ubudo.

Pavyzdinis 360 laipsnių virtualus turas, susidedantis iš trijų panoramų: iš paukščio skrydžio, nuo žemės pastato išorėje ir viduje. Panoramoje esantys taškai aktyvūs, juos paspaudus patenkama į kitą tašką. Integruotas google žemėlapis. Turas atliktas Indonezijoje, Java salos Surabaja mieste esančiame Šeraton viešbutyje.

Kelingking Beach paplūdimys ypatingas tuo, kad turi itin statų nusileidimo takelį, kuriuo ne kiekvienas drįsta nusileisti iš kelių šimtų metrų aukščio. Paplūdimys Penida saloje, Indonezijoje.

Šiame virtualiame ture rasite 12 skirtingų labiausiai lankomų Molėtuose vietovių, kurias pamatysite iš paukščio skrydžio. Tai ir Molėtų otnokosmologijos centras, ir naujai pastatytas Mindūnų apžvalgos bokštas ir dar daug kitų gražių vietovių. Molėtų rajonas vis labiau ir labiau lankomas turistų, dėka itin ežeringo ir miškingo kraštovaizdžio.