Balninkai


Fotosesijos užsakovas Robert Marus (JAV)

Įprasti komentarai: 13

 1. ….NUOSTABU….(.net savo darza pamaciau)…diDDDelis DDDekiui Robert…

 2. Vaikštau, va, po Balninkus jau daugiau nei 60 metų…Bet pamačiau šitas nuotraukas ir nustebau – koks nepakartojamas grožis!!! O gal jis ir matomas tik iš toli arba iš aukštai…

 3. ACIU LABAI PATIKO,SEKMES JUMS

 4. Ačiū

 5. Nuostabus vaizdas.Gražūs Balninkai ir puikūs žmonės.
  Bet … jei būtų parodytos šalia šių grožybių esantis sąvartynas su daugybe daugybe šiukšlių,naftos atliekų,pavojingai griūvančių pastatų…Kaip būtų negražu… O juk tai galima sutvarkyti.Ir tada tikrai turėsim kuo didžiuotis,ne vien gamtos kūryba.

 6. Vakar praėjau Beržų gatve,esančia Balninkų miestelio pakrašty.Ten pasibaisėjau dižiuliu kontrastu tarp nuostabių vaizdų,pateikiamų čia,ir esamos situacijos šios gatvelės vidury:sąvartynas per kelis mėnesius dar padidėjo(nemanau,kad šiukšlės atkeliauja iš kažkur…Juk jos mūsų),griūvantys pastatai tik ir laukia aukos…Negi neatsiras aktyvių ir iniciatyvių žmonių šiai situacijai tokio gražaus miestelio pakrašty pakeisti? Gali būti ir pervėlu…

 7. Vytautai, vaikštai Beržų, Klevų ir dar kokiom gatvėm ir „inventorizuoji“šiukšlynus, tai gal paimkim grėblius, šluotas ir dar ko reikia ir susitvarkykim, nes kas kitas čia ateis mūsų pačių“priterštų lizdų kuopti“.

 8. Gerbiama Olesia,
  Pagal Jūsų patarimą jau elgiuosi daugiau nei dvejus metus,-nuo to laiko,kai įsigijau per 20 metų Balninkų miestelio ir apylinkės gyventojų žiauriai užterštą 2ha sklypą,-sąvartyną prie dirbtuvių,tokį patį,
  koks dar likęs minėtos Beržų gatvės pakraščiuose,ties pavojingai sugriuvusiomis dirbtuvėmis.Man visai nerūpi „inventorizuoti“ šiukšlynų:manau,kad tas turėtų rupėt šio gražaus miestelio gyventojams,nes kolkas dar nerūpi…Na,o informacijai pasakysiu,kad iš savo sąvartyno išvežiau 8,6 tonas padangų ir gumos atliekų,12,3tonas betono atliekų,3,1 tonas buitinių šiukšlių.Viską pridaviau į sąvartyną utilizacijai,mokėjau pinigus,na,o po to dar gavau apie 0,5 tonas šiukšlų dovanų iš vietinio balninkiečio ,palikusio su šiukšlėmis ir duomenis apie save,šiukšlių identifikavimui .Tas šiukšles ir vėl teko „su džiaugsmu“ išvežti.Ir viskas už savo pinigėlius,be jokios paramos ir be pagalbos .Taigi,atsižvelgiant į aukščiau išdėstytą,leidžiu sau manyti,kad turiu šiokią tokią teisę paraginti balninkiečius tvarkytis ir savo miestelio pakraščių šiukšlynus …Tada bus galima nufilmuoti iš paukščio skrydžio ir miestelio pakraščius,ir visiems bus tikrai gražu,ko ir linkiu.
  pagarbiai,-Vytautas

 9. Netikėtai gražūs vaizdai.Teisybė,kad iš paukščio skrydžio geriau matosi.Ačiū iniciatoriam ir autoriam.Kažkaip tie vaizdai pakylėja sielą ir smagiau gyvent pasidaro.Pagaliau galim ir mes pasidžiaugti,truputėlį net ir pasipuikuot,turėdami tokį grožį.

 10. Sveikintina mintis turėti gražaus miestelio vaizdus iš lėktuvo.Vistik norėtųsi,kad tas fotoskrydis būtų labjau išbaigtas,pvz.nuo vieno miestelio charakteringo taško pradėtas ir kitu charakteringu tašku baigtųsi.Esamame skrydyje vaizdai „šokinėja“:čia vienas gabaliukas miestelio apylinkių,čia visai kitas,tai labjau panašu į pavienių vaizdelių kratinė,neleidžiantį susidaryti išsamaus,išbaigto kompleksinio vaizdo apie Balninkus.Man tas bendro vaizdo nebuvimas nepatiko.Bet čia ,manau,tik pradžia ir linkiu fotoskrydį tobulint,nesustot ties pasiektu.

 11. Šiuo metu man 33 metai,tuose kraštuose jau nesu buvęs gerus 10 metų,mano pirmieji šokiai prasidėjo nuo Balninku kulturnamio 🙂 buvo labai smagus laikai,geros ir gražios mergos 🙂 motociklų gausmas ir geri draugai,esu net su valtimi iš Martynoniu pusės mergas plugdes namo į balninkus 🙂 labai labai ir net labai geri prisiminimai,bet turiu pasakyti ir tai kad padaugėjo girtuokliaujancio jaunimo, na nebent per tą dešimtmetį situacija pasikeitė

 12. lABAI KLYSTA NAMYDAMI,KAD JAUNIMAS GIRTUOKLIAUJA.JAUNIMAS DIRBA IR MOKOSI EUROPOJE,O KA TEN PAMATET,KAD KAZKAS GERIA,TAI TEN YRA JAU SENIAI DEGRADAVE ZMONES.

 13. Aciü kürejams uz meniska filmuka apie Balninkus.Nuostabüs vaizdai, o zmones dar nuostabesni.Sekmes, balninkieciai!!!